Tallinnas/Harjumaal/Raplamaal transport alates 65€ tasuta!

Kevad

Kevad rõõmustab meid vaat´ et kohe peale uue aasta saabumist! Esimesena tärkavad meie aiandis tulbid ning üsna varsti ajavad oma õied päikese poole ka võõrasemad, sarvkannikesed ja nartsissid! Hüatsintidest ja nende imelisest magusast lõhnast me parem ei räägigi! Kui väljas juba püsivamalt plusskraadid, võib mõelda kevadhaljastuste peale. Pakume võõrasemasid ning sarvkannikesi igas värvitoonis ja variatsioonis. Lähtuvalt välise ilme ning poti värvile oskame teha omalt poolt ka soovitusi. Võõrasemad ja sarvkannikesed on tänuväärsed lilled – nad ei ole kuigi pirtsakad ja püsivad ilusad kasvõi poole suveni välja!

Suvi

Kasvatame oma aiandis suvelilli juba 15 aastat! Teame neist igaühe hingeelu ja vajadusi. Meie kogenud haljastajad annavad teile parimat nõu, kuidas ning millest lähtuvalt suvelilli valida. Kõige enam kasutatavad suvelilled linnahaljastuses on petuuniad, maajalad, balsamiinid, cannad, kaksikkannused, fuksiad, suuterad, tagetesed, pelargoonid, kuldkakrad ja kõrrelised! Soovi korral käime ka taimi ise hooldamas.

Kes me oleme?

Meie eesmärk on tuua lilled inimestele lähemale! Ja kui me suudame kasvõi ühe teist pöörata samuti näoga lillede poole ja näpud mulda saada, siis on see meeletu tunnustus meile. Ja loomulikult ei saa me ka unustada oma Eestit – see aus ja hea!

Üha enam tekib meile kvaliteedimärgiseid, mis annavad teile, tarbijatele, garantii erinevate toodete väärtuste ja päritolu kohta. Nii on ka meie lilledel, Eesti Lilledel. Kõik meie lilled, mis pärinevad Rikets aiandist kannavad endal uhkusega Eestis kasvatatud märki.